UPOZORNĚNÍ:
Tyto stránky pro svoji funkci využívají služeb takzvaných cookies. Jak vlastních, tak i třetích stran( Facebook, Google Analytics, Seznam atd). Dle direktivy Evropské komise 2009/136/ES je nutný souhlas uživatele s jejich dočasným uložení do paměti prohlížeče. Pokud nesouhlasíte, je nám líto, ale prosím opusťte tyto stránky. Zboží také můžete objednat telefonicky nebo emailem, nebo se stavte u nás v prodejně. Děkujeme za pochopení.
Úvod -> Svařovací technika -> Pulsní zdroje ALFA IN
Svařovací pulsní synergický invertor pro MIG/MAG, TIG LA, MMA a drážkování (aXe 320 má pouze metodu MIG/MAG) . HS Puls je speciální funkce MIG/MAG Puls sváření, které je charakteristické velmi krátkým a intenzivním obloukem. Svářeč dokáže takový oblouk SNADNO ovládat.

Zde jsou jen vybrané varianty svařovacích zdrojů,na další varianty - plynem chlazené, s odděleným podavačem atd, Vám zpracujeme nabídku.

aXe 320 double pulse HIGHT SPEED COMPACT H2O
Svařovací pulsní synergický invertor pro MIG/MAG. HS Puls je speciální funkce MIG/MAG Puls sváření, které je charakteristické velmi krátkým a intenzivním obloukem. Svářeč dokáže takový oblouk SNADNO ovládat.
Objednací číslo: E.077H-HSL

Základní cena:
bez DPH: 109 515,00 Kč Kč/ks
vč. DPH: 132 513,00 Kč Kč/ks


Akční nabídkaPoužitím log a značek nejsou dotčená práva výrobců. Bez souhlasu je zákaz šířit zde uveřejněné produktové fotografie a další vlastní obsah.
Všechna práva jsou vyhrazena firmě Jiří Rulík Chrudim. Autor stránek wwwebovky.cz