UPOZORNĚNÍ:
Tyto stránky pro svoji funkci využívají služeb takzvaných cookies. Jak vlastních, tak i třetích stran( Facebook, Google Analytics, Seznam atd). Dle direktivy Evropské komise 2009/136/ES je nutný souhlas uživatele s jejich dočasným uložení do paměti prohlížeče. Pokud nesouhlasíte, je nám líto, ale prosím opusťte tyto stránky. Zboží také můžete objednat telefonicky nebo emailem, nebo se stavte u nás v prodejně. Děkujeme za pochopení.
Úvod -> Nářadí a stroje -> Indukční ohřevy
Zdroje pro indukční ohřev, vhodné především pro přesné ohřevy šroubů, matic nebo ploch bez většího tepelného ovlivnění okolí.

Indukční ohřev STORM HEATER 1.5kVA
Uplatnění najde hlavně v provozech, kde je nutná rychlost použití a kde hrozí nebezpečí poškození ohřívaného okolí plamenem . Ohřev využívá vysoce moderní, produktivní a účinnou metodu ohřevu dílů, nástrojů před kalením, rozmrazování atd. Nejvíce a nejčástěji ho využijete v automobilovém průmyslu na opravy , kde potřebujete povolit matice na šroubech.
Objednací číslo: STORM_HEATER

Základní cena:
bez DPH: 12 990,00 Kč Kč/sada
vč. DPH: 15 718,00 Kč Kč/sada

Indukční ohřev DHI-44F Dawell
Mobilní indukční ohřev DHI-44F je určen pro rychlý ohřev feromagnetických vodivých materiálů. Např. šrouby, matice, plechy, hřídele. DHI-4F je přenosný dílenský indukční ohřev s vestavěným vodním chlazením indukčního hořáku a výměnnými nástavci indukčních cívek.
Objednací číslo: 07-001

Základní cena:
bez DPH: 69 500,00 Kč Kč/sada
vč. DPH: 84 095,00 Kč Kč/sada

Indukční ohřev DHI-120F
Mobilní vodou chlazený indukční ohřev DHI-120F je vybaven 4 až 6 metrovým indukčním hořákem s možností výměnných indukčních nástavců. Přístroj je určen pro ohřev feromagnetických a vodivých materiálů.
Objednací číslo: 09-002-01-DAW

Základní cena:
bez DPH: 145 000,00 Kč Kč/ks
vč. DPH: 175 450,00 Kč Kč/ks


Akční nabídkaPoužitím log a značek nejsou dotčená práva výrobců. Bez souhlasu je zákaz šířit zde uveřejněné produktové fotografie a další vlastní obsah.
Všechna práva jsou vyhrazena firmě Jiří Rulík Chrudim. Autor stránek wwwebovky.cz