UPOZORNĚNÍ:
Tyto stránky pro svoji funkci využívají služeb takzvaných cookies. Jak vlastních, tak i třetích stran( Facebook, Google Analytics, Seznam atd). Dle direktivy Evropské komise 2009/136/ES je nutný souhlas uživatele s jejich dočasným uložení do paměti prohlížeče. Pokud nesouhlasíte, je nám líto, ale prosím opusťte tyto stránky. Zboží také můžete objednat telefonicky nebo emailem, nebo se stavte u nás v prodejně. Děkujeme za pochopení.
Pravidla půjčovny (obchodní podmínky) od 1.7.2016

Zapůjčení je možné po dohodě (písemné či ústní objednávce) a po složení uvedené kauce. U firem s dlouhodobou bezproblémovou spoluprací kauce nemusí být vyžadována. Kauce také nemusí být vyžadována v případech, kdy je vybavení zapůjčeno na dobu opravy v našem servisu. Vztahy se řídí občanským nebo obchodním zákoníkem a vzájemnou dohodou. Spotřební díly a přídavné materiály nejsou započítány v ceně a účtují se zvlášť. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Fyzické osoby:
- dva doklady totožnosti (OP, pas, řidičský průkaz)

Právnické osoby(firmy):
- objednávka (písemná, emailem, faxem)
- při prvním odběru výpis z obchodního rejstříku nebo živnostenský list
- doklad totožnosti u přebírajícího

Platební podmínky:
Nájemné se platí v hotovosti při převzetí zapůjčovaného vybavení formou vratné kauce. V případě, že uvažované nájemné po dobu zapůjčení vybavení přesáhne hodnotu vratné kauce, vybere se ve výši předpokládaného nájemného.
Při vrácení je provedená kontrola zapůjčené techniky, vyúčtování nájemného a složené kauce, případně doúčtování spotřebních dílů a přídavných materiálů.Návrat na přehled nářadí k zapůjčení

Použitím log a značek nejsou dotčená práva výrobců. Bez souhlasu je zákaz šířit zde uveřejněné produktové fotografie a další vlastní obsah.
Všechna práva jsou vyhrazena firmě Jiří Rulík Chrudim. Autor stránek wwwebovky.cz