UPOZORNĚNÍ:
Tyto stránky pro svoji funkci využívají služeb takzvaných cookies. Jak vlastních, tak i třetích stran( Facebook, Google Analytics, Seznam atd). Dle direktivy Evropské komise 2009/136/ES je nutný souhlas uživatele s jejich dočasným uložení do paměti prohlížeče. Pokud nesouhlasíte, je nám líto, ale prosím opusťte tyto stránky. Zboží také můžete objednat telefonicky nebo emailem, nebo se stavte u nás v prodejně. Děkujeme za pochopení.
Půjčovna svařovacích zdrojů, příslušenství a nářadí
Svařovací zdroje, autogenní techniku a další nářadí dle níže uvedeného soupisu půjčujeme jak firmám, tak i soukromým zájemcům. Zapůjčení je možné od krátkodobých pronájmů (půlden) až po dlouhodobé pronájmy za smluvní ceny. Zapůjčení se řídí řádem půjčovny - podrobnosti zde.

Zdroje pro svařování obalenou elektrodou      Zdroje pro svařování MIG/MAG      Zdroje pro svařování TIG      Autogenní technika      Plasmové řezačky      Ohřívací hořáky PB

Zdroje pro svařování obalenou elektrodou

Zdroje k zapujceni
Fronius Transpocket 1400
Svařovací invertor vhodný pro trvalé svařování elektrodami do průměru 2.5mm, krátkodobě až 3.2mm.
záloha: 2.000,- Kč

půlden (max 5 hodin) - 200,- Kč
1-3 dny - 390,- Kč / den
4-10 dnů - 350,- Kč / den
více jak 10 dnů - dle dohody

Mám zájem o zapůjčení:

Zdroje pro svařování MIG/MAG

Zdroje pro svařování TIG

Autogenní technika

Plasmové řezačky

Ohřívací hořáky PB


Použitím log a značek nejsou dotčená práva výrobců. Bez souhlasu je zákaz šířit zde uveřejněné produktové fotografie a další vlastní obsah.
Všechna práva jsou vyhrazena firmě Jiří Rulík Chrudim. Autor stránek wwwebovky.cz